leszekm napisał(a):

"brakuje mi tylko regularnych występów" powiedziało 15 piłkarzy Wisły
Na takim koniu można jechać do końca rundy.
Facet nie miał żadnej kontuzji, a z własnej woli nie trenował przez 2 miesiące. Nikt mu nie bronił choćby biegać za piłką z amatorami w swoim mieście i utrzymywać formę. Amatorka.