|
Ja tylko tak rzuce: spojrzcie prosze na tabele. Na pierwsze trzy zespoly i na ostatnie trzy.
I popatrzcie na to pod katem stazu trenerskiego - jak czesto w kazdym z tych 6 klubow zwlania sie trenera, ile daje sie czasu na budowe zespolu.
Dajcie Kiko czas, zaden klub nie przeszedl takiej rewolucji jak my w ciagu tego roku. Jest 13 kolejka a nam brakuje tylko okolo 20 pkt do pierwszej osemki.
Ochloncie, serio.
|