|
dlatego Lopez moim zdaniem odpowiedział idealnie i przyczepianie sie do tych słów jest absurdalne
jest od grania, co ma być to będzie, nie chce sie wkopywać w głupie deklaracje których nie dotrzymanie skończyłoby się potępieniem
a tu już niektórzy zaczynają pisać że może zacząć strajkować LOL
|