Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2494
Stary 24.10.2017, 13:42
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post

To ile jeszcze mamy czekać,żeby zawodnicy mogli wymienić kilka skladnych podań w ofensywie,żeby były jakies schematy poza dzidą na Carlitosa?Przecież już jest prawie rok.
No tak od roku gramy dzidę na Carlitosa ;D Szczególnie w tamtym sezonie nastrzelal nam tych bramek

Zdradzę Ci sekret. Od 3 meczów praktycznie nie gramy "dzidy". Tak tylko wspominam bo chyba nie oglądałeś.
Odpowiedz cytując