Griszka30KR napisał(a):

To ile jeszcze mamy czekać,żeby zawodnicy mogli wymienić kilka skladnych podań w ofensywie,żeby były jakies schematy poza dzidą na Carlitosa?Przecież już jest prawie rok.
|
No tak od roku gramy dzidę na Carlitosa ;D Szczególnie w tamtym sezonie nastrzelal nam tych bramek
Zdradzę Ci sekret. Od 3 meczów praktycznie nie gramy "dzidy". Tak tylko wspominam bo chyba nie oglądałeś.