Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2481
Stary 24.10.2017, 11:24
WISŁAZWE napisał(a):
Nie wiem co się dzieje z tą drużyną w meczach o większą stawkę.
Brutalna prawda jest taka, że większość zawodników nie jest przyzwyczajona do gry w meczach o większą stawkę. Dlatego jak przyjdzie co do czego, to grają na alibi, na kogoś, kto może pociągnąć grę. Najczęściej na Carlitosa.

Jak się kogoś wyciąga z niższych lig albo z młodzieżówki, to trzeba się liczyć z tym, że w takich meczach, przy pełnych trybunach, może się czasem spalić.

Co do tych kilku, którzy pamiętają presję wyniku z czasów złotej ery Cupiała i są do niej przyzwyczajeni - nie licząc Głowackiego - często grają tak, jakby nie grając corocznie o mistrzostwo już nie odczuwali większej adrenaliny w takich meczach.
Odpowiedz cytując