Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80220
Stary 24.10.2017, 10:49
Też tak to odbieram. Z resztą, to jeden z klasycznych sloganów piłkarskich na miarę "wyciągniemy wnioski". Żeby tylko chłopak nie zapomniał, że ma tu 1,5 roku kontraktu i nie robił strajków zaraz, bo Legia da mu 2-3 razy więcej. Jak dogra na tym poziomie do końca sezonu, to w Bundeslidze dadzą mu 5 razy więcej.
Odpowiedz cytując