Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80219
Stary 24.10.2017, 10:40
Pytania na poziomie polskiego dziennikarza.
Dobrze, że nie zarzeka się, ze planuje zakończyć karierę, bo tak mu się Kraków i Wisła podobają.

Natomiast inna część odpowiedzi mnie zdziwiła "To pytanie powinno być skierowane do włodarzy klubu, nie do mnie. Ja zajmuję się pracą, trenowaniem, dawaniem z siebie wszystkiego. Na pewno jestem szczęśliwy w Krakowie i klubie, ale to pytanie, to na razie nie do mnie."

Sorry, ale kogo oni mają pytać? Jego i managera i klub.

Odpowiedź jak widać można odczytać tak:
- kasa mnie nie obchodzi, chce tu zostać za najniższą krajową,
albo
- jak wyłożycie ile sobie zażyczę to zostanę.

Dla mnie to zrzucenie z siebie odpowiedzialności w wypadku odejścia z klubu. Bo zawsze będzie mógł powiedzieć "ja chciałem zostać"
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując