|
Pytania na poziomie polskiego dziennikarza.
Dobrze, że nie zarzeka się, ze planuje zakończyć karierę, bo tak mu się Kraków i Wisła podobają.
Natomiast inna część odpowiedzi mnie zdziwiła "To pytanie powinno być skierowane do włodarzy klubu, nie do mnie. Ja zajmuję się pracą, trenowaniem, dawaniem z siebie wszystkiego. Na pewno jestem szczęśliwy w Krakowie i klubie, ale to pytanie, to na razie nie do mnie."
Sorry, ale kogo oni mają pytać? Jego i managera i klub.
Odpowiedź jak widać można odczytać tak:
- kasa mnie nie obchodzi, chce tu zostać za najniższą krajową,
albo
- jak wyłożycie ile sobie zażyczę to zostanę.
Dla mnie to zrzucenie z siebie odpowiedzialności w wypadku odejścia z klubu. Bo zawsze będzie mógł powiedzieć "ja chciałem zostać"
|