Ogryzek napisał(a):

|
Carlitos dostaje u nas relatywnie mało kasy jak na czołowego snajpera. Wisła dla niego to tylko przystanek do kasy której NIGDY nie powąchał. Dla mnie normalne że 26 letni piłkarz chce zarabiać. Ważne żeby chętni za niego dawali sporą kasę i żeby nie był to klub z Polski.
|
Jeśli pamięć mnie nie myli to Manuel Junco w którymś z ostatnich wywiadów powiedział, że ma dżentelmeńską umowę z Carlitosem, że ten jeśli odejdzie, to tylko za granicę.