Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80217
Stary 23.10.2017, 21:35
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Carlitos dostaje u nas relatywnie mało kasy jak na czołowego snajpera. Wisła dla niego to tylko przystanek do kasy której NIGDY nie powąchał. Dla mnie normalne że 26 letni piłkarz chce zarabiać. Ważne żeby chętni za niego dawali sporą kasę i żeby nie był to klub z Polski.
Jeśli pamięć mnie nie myli to Manuel Junco w którymś z ostatnich wywiadów powiedział, że ma dżentelmeńską umowę z Carlitosem, że ten jeśli odejdzie, to tylko za granicę.
Odpowiedz cytując