|
Carlitos po prostu wie czym jest kontrakt 1+1 i wie, że bez zgody klubu nigdzie nie odejdzie w styczniu. Z pewnością zaoferują mu podwyżkę i np przedłużenie np o 2 sezony, ale i tak wszystko zależy od tego o co będziemy walczyć na wiosnę puchary, 5 miejsce czy o utrzymanie (spłaszczona tabela niesamowicie).
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|