Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2473
Stary 23.10.2017, 19:23
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Stałe fragmenty to raz, ale zauważcie jak wspaniale poruszamy się podczas, gdy piłka jest na boku i zaraz będzie ją wrzucał Sadlok/Arsenić- wszyscy stoją w bezruchu w polu karnym, kryci przez 2 zawodników przeciwnika. Nie ma żadnej dynamiki, nikt nie nabiega na tę piłkę, nie ma rozbiega, nie ma siły uderzenia, nie ma ruchu.
Może niektórzy zawodnicy myślą,że trzeba kopnąć piłkę prosto i to wystarczy nie tędy droga
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując