czaro napisał(a):

|
Bardzo dobry jak na nas. Nic nie kręci - każdy wie jak jest, a dziennikarz zadaje mu idiotyczne pytania.
|
Dokładnie.
Można by zapytać Pana Białońskiego, czy zadeklaruje że nie odejdzie z Interii jeśli mu wyborcza zaproponuje 10x tyle ile teraz zarabia. A w przypadku Lopeza bardzo łatwo byłoby o podobne porównanie, bo zarabia u nas (jak na piłkarza) psie pieniądze.