@
WISŁAZWE
Słuszne wywody co do strzałów i mam podobne zdanie. Nasza drużyna nie ma schematów do strzałów z dystansu. Muszą w ogóle tego nie trenować a i zawodnicy (poza Małeckim) po prostu tego... nie lubią?
Pewnie będzie tak, że któryś dziennikarz na konferencji wypomni brak strzałów, w jednym meczu będą strzelać na wiwat i w następnym już o tym zapomną.
Teraz w naszej drużynie tylko Małecki nie boi się (chociaż czego tu się bać?) strzałów z dystansu. Wcześniej był Brlek, Sobolewski, Iliev, Guerrier, czasem Garguła ale wciąż to były jednostki...
Natomiast co do Buchalika i jego wyprowadzania piłki to odpowiedz mi na pytanie: komu on ma te piłki szybko zagrywać? Przecież z przodu nikt się nie pokazuje poza Lopezem! tu jest problem, a nie w bramkarzu. Wyj**** szybko do przodu każdy potrafi, ale jak od razu stracimy piłkę to co z tego?