brylant17 napisał(a):

|
Mam nadzieję,że będzie dłużej niż tylko na chwilę.Natomiast Jacek sprzątaczka Bednarz został dyrektorem sportowym Piasta Gliwice.Skorża dostał jeszcze jedną szanse w Pogoni poleciał za to poleciał Paolo Terziotti
|
1) odnośnie do Bednarza - niesamowite, jak ten człowiek potrafi się ustawić. Ekstraklasa S.A. powinna natomiast zastanowić się nad wpisywaniem do kontraktów swojej kadry kierowniczej postanowień o zakazie konkurencji. To patologia, że facet, który dwa miesiące wcześniej nadzorował Piasta teraz w nim pracuje;
2) odnośnie do Skorży - taki mecz ostatniej szansy to mydlenie oczu; Skorża jest już skreślony, po prostu szukają kogoś nowego. Nie rozumiem, po co Skorża wszędzie ciąga za sobą tego Włocha;