|
Stałe fragmenty to raz, ale zauważcie jak wspaniale poruszamy się podczas, gdy piłka jest na boku i zaraz będzie ją wrzucał Sadlok/Arsenić- wszyscy stoją w bezruchu w polu karnym, kryci przez 2 zawodników przeciwnika. Nie ma żadnej dynamiki, nikt nie nabiega na tę piłkę, nie ma rozbiega, nie ma siły uderzenia, nie ma ruchu.
|