|
Carlitos dostaje u nas relatywnie mało kasy jak na czołowego snajpera. Wisła dla niego to tylko przystanek do kasy której NIGDY nie powąchał. Dla mnie normalne że 26 letni piłkarz chce zarabiać. Ważne żeby chętni za niego dawali sporą kasę i żeby nie był to klub z Polski.
btw
Przez bardzo krótki kontrakt - włącznie z opcją mamy ograniczone możliwości żeby go zatrzymać, ale też żeby żądać kokosów. Dlatego przypuszczam że w zimie go pożegnamy, kiedy będzie jeszcze miał przed sobą 1,5 roku gry w Wiśle. Niech gość zarobi ale niech też i Wisła zarobi. Nic więcej tutaj nie zrobimy bez możliwości płacenie jak legia, amica czy Lechia. Jesteśmy na razie za biedni żeby móc zatrzymać gwiazdy.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|