Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 23.10.2017, 15:46
Dokładnie. Biorąc pod uwagę, że nie strzeliliśmy jeszcze gola z rogu, a dwa razy straciliśmy gola przez złe rozgranie stałego fragmentu gry w ofensywnie paradoksalnie lepiej by było od razu oddać piłkę przeciwnikowi niż próbować coś strzelić...
Odpowiedz cytując