Dla Twojej wiadomości śmieszku. Za bilety dla dzieci z domów dziecka w większości zapłacił Kuba + kilku innych sponsowrów.
Bilety dla dzieci ze szkół nie były darmowe, każdy rodzic płacił 55zł: 5zł dziecko + 30zł opiekun +15zł autokar.
Nie wiem jak akademia płaciła więc nie pisze.
Lepiej pisać o faktach, czy takie śmieszkowe posty jak Twój? nie odpowiadaj.