Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13395
Stary 23.10.2017, 14:09
regan napisał(a):Wyświetl post
Po aktualizacji ze strony klubu jest tych biletow 5 tys
Jeszcze bardziej swietna bylaby gdyby pula wynosila 10 tys! nie badzmy tacy skąpi nie żałujny dzieciom, budżet jest z gumy problemów finansowych wielkich nie ma wiec rozdawac można
Dla Twojej wiadomości śmieszku. Za bilety dla dzieci z domów dziecka w większości zapłacił Kuba + kilku innych sponsowrów.
Bilety dla dzieci ze szkół nie były darmowe, każdy rodzic płacił 55zł: 5zł dziecko + 30zł opiekun +15zł autokar.
Nie wiem jak akademia płaciła więc nie pisze.
Lepiej pisać o faktach, czy takie śmieszkowe posty jak Twój? nie odpowiadaj.
Odpowiedz cytując