Marcinnno napisał(a):

UWAGA! Brożek zagrał w tym sezonie w Ekstraklasie w 10 meczach. Cztery razy wybiegł w podstawowym składzie, a sześć razy wchodził z ławki rezerwowych. Przez 469 minut nie strzelił ani jednej bramki. Dorzucając do tego Puchar Polski to od 603 minut jest bez gola. Jeszcze jakieś pytania?
|
ok teraz będziesz mógł podziwiać wyczyny innych którzy nastrzelali mnóstwo goli.Skoro ważne jest tylko to kto strzelił ile goli to grajmy dalej dzide na Carlitosa i liczmy że sam coś zrobi bo tylko on strzela. Mnie oczy bolą jak oglądam niektóre wynalazki typu Ze Manuel Imaz czy Perez ale skoro Tobie tak Brożek przeszkadza to ciesz się bo prawdopodobnie w tym roku już go nie zobaczysz