Dariook napisał(a):

I pomyslec, ze angaż Uliego Borowki w Lodzi byl kiedys sensacja
|
Hmmm. Jak chodzi o osiągnięcia w całej karierze, to cała ta 163 może za Ulim buty najwyżej nosić ... więc jakby znowu zjawił się w lidze ktoś z takimi osiągnięciami, to byłoby o tym baaardzo głośno.