|
Przegralismy przez ...
zle rozegrany staly fragment gry w ofensywie.
Sytuacja podobna do meczu z Lechia gdy skontrowali nas po zle rozegranym roznym.
Nasze stale fragmenty gry to tragedia w kazdej mozliwej kwestii.
Bramka ustawila mecz, a legia ustawila autobus w polu karnym.
Nie kwapili sie nawet zbytnio do kontrowania nas.
Mimo tego mecz na remis z lekkim wskazaniem na Wisle.
Szkoda.
|