Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 23.10.2017, 10:06
Przegralismy przez ...
zle rozegrany staly fragment gry w ofensywie.
Sytuacja podobna do meczu z Lechia gdy skontrowali nas po zle rozegranym roznym.
Nasze stale fragmenty gry to tragedia w kazdej mozliwej kwestii.

Bramka ustawila mecz, a legia ustawila autobus w polu karnym.
Nie kwapili sie nawet zbytnio do kontrowania nas.

Mimo tego mecz na remis z lekkim wskazaniem na Wisle.
Szkoda.
Odpowiedz cytując