|
Niestety, w obecnej chwili nie ma nikogo kto umialby zagrac jakas sensowna pilke do napastnikow ze srodka pola, o skrzydlach nie wpominajac.
Moze wlasnie Kiko to wie i na sile chce ograc Manuele i Pereza ? Choc rzeczywiscie Perez to wyglada jakby w La Liga gral ale na PS4.
Dobrze, VInci wczesniej napisal. Druzyna jest w budowie. Zanim bedziemy miec kolejnych Szymkowiakow, Cantoro czy Czerwcow to musi jeszcze minac troche czasu.
Sam skreslalem Arsenic'a, a okazuje sie, ze wyglada nienajgorzej, moze dlatego, ze innymi kandydatami jest Cywka lub Bartosz.
Ostatnio edytowane przez Fugiel : 23.10.2017 o godz. 09:38.
|