|
Można było być wkurzonym na Kiko jak wyglądalismy w meczach z Koroną ale akurat wczoraj to był nasz najlepszy mecz od wyjazdu do Zabrza.
Nie męczyliśmy buły tylko cały czas cisnęliśmy Legię, agresywnie, pressingiem - co rusz dochodziło to jakiś sytuacji w okolicach pola karnego Legii.
Mi się podobało.
Jedyne co to zmiany nas osłabiły.
|