Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2450
Stary 23.10.2017, 08:27
Można było być wkurzonym na Kiko jak wyglądalismy w meczach z Koroną ale akurat wczoraj to był nasz najlepszy mecz od wyjazdu do Zabrza.
Nie męczyliśmy buły tylko cały czas cisnęliśmy Legię, agresywnie, pressingiem - co rusz dochodziło to jakiś sytuacji w okolicach pola karnego Legii.
Mi się podobało.
Jedyne co to zmiany nas osłabiły.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując