|
Umiemy grać tylko z kontry + przebłyski Carlitosa. Ewentualnie laga do przodu i jakiś chaos który z tego wyniknie.
Bez schematów w ofensywie i bez nawet byle jakiego pomysłu w ataku pozycyjnym możemy zapomnieć o miejscu na podium.
Dzisiaj Legia była dojrzalsza piłkarsko i zdecydowanie lepsza w defensywie gdzie wymiatał Pazdan.
Ps. Perez to ma jakieś atuty pilkarskie? Czy gra bo ma śmieszna fryzurę?
|