Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 22.10.2017, 23:52
Umiemy grać tylko z kontry + przebłyski Carlitosa. Ewentualnie laga do przodu i jakiś chaos który z tego wyniknie.

Bez schematów w ofensywie i bez nawet byle jakiego pomysłu w ataku pozycyjnym możemy zapomnieć o miejscu na podium.

Dzisiaj Legia była dojrzalsza piłkarsko i zdecydowanie lepsza w defensywie gdzie wymiatał Pazdan.

Ps. Perez to ma jakieś atuty pilkarskie? Czy gra bo ma śmieszna fryzurę?
Odpowiedz cytując