Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2442
Stary 22.10.2017, 21:59
kbr napisał(a):Wyświetl post
Tak zupełnie bez napinki. Dlaczego wg Ciebie mecz z legią był taki udany? Gdzie była ta wspaniała gra? Wskaż co wg Ciebie zmieniło się na lepsze, już nawet nie od początku tego sezonu, ale od momentu przejęcia zespołu przez Kiko. Jak zmienił się atak pozycyjny, czy stałe fragmenty gry. Bo ja nie widzę żadnej zmiany. Oczywiście wyłączam z tego mecz ze Śląskiem, bo to był nasz najlepszy mecz w tym roku. I jak widać to tylko jednorazowy wybryk.
Porównując grę z dziś do dwumeczów z Płockiem i Koroną czy ligowymi potyczkami z Cracovią, Piastem, Arką i Zagłębiem to progres jest duży. Przede wszystkim stwarzamy sobie sporo sytuacji, jako tako żyją skrzydła.
Dzisiaj w niektórych fragmentach meczu Legia tylko się broniła a nie można zapominać że to ciągle najsilniejsza drużyna w lidze.
Jeśli chodzi o stałe fragmenty cały czas słabo i to smuci, jak widzi się ile goli strzela z nich Zabrze.

Krótkie pytanie dla malkontentów: Czy w pierwszych 5 kolejkach(4-0-1) graliśmy lepiej niż w 3 ostatnich(1-1-1)?

Odpowiedz cytując