Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2430
Stary 22.10.2017, 20:35
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Może przynajmniej nasza gra nabierze jakiegoś sensu?
Może. Wydaje Ci się to prawdopodobne? Bo moim zdaniem to niemal nierealne. Sądzisz, że tym razem Junco wyczaruje fachowca, który sprawi, że Wisła będzie grała z sensem, czyli jak rozumiem widowiskowo i skuteczniej niż dotąd. A mi się wydaje, że zwolnienie trenera w tym momencie to 1. absurd i 2. krok w przepaść.

Zwolenników zwolnienia Kiko w trakcie rundy oceniam jako mimowolnych szkodników, którzy z miłości do sukcesów Wisły dążą do jej upadku.
Odpowiedz cytując