Kamson napisał(a):

|
Może przynajmniej nasza gra nabierze jakiegoś sensu?
|
Może. Wydaje Ci się to prawdopodobne? Bo moim zdaniem to niemal nierealne. Sądzisz, że tym razem Junco wyczaruje fachowca, który sprawi, że Wisła będzie grała z sensem, czyli jak rozumiem widowiskowo i skuteczniej niż dotąd. A mi się wydaje, że zwolnienie trenera w tym momencie to 1. absurd i 2. krok w przepaść.
Zwolenników zwolnienia Kiko w trakcie rundy oceniam jako mimowolnych szkodników, którzy z miłości do sukcesów Wisły dążą do jej upadku.