Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2427
Stary 22.10.2017, 20:25
Mam 95% pewności, że gdybyśmy zagrali w Warszawie tak jak dzisiaj Legia, ale przegrali 0:1 (bo Carlitos nie strzeliłby tego, co dzisiaj strzelił Niezgoda i na odwrót), to większość kibiców tutaj by narzekała na chvjową, defensywną grę bez ładu i składu i chciałaby, żeby Ramirez pożegnał się z posadą.

Takie tam gdybanie.
Odpowiedz cytując