|
Mam 95% pewności, że gdybyśmy zagrali w Warszawie tak jak dzisiaj Legia, ale przegrali 0:1 (bo Carlitos nie strzeliłby tego, co dzisiaj strzelił Niezgoda i na odwrót), to większość kibiców tutaj by narzekała na chvjową, defensywną grę bez ładu i składu i chciałaby, żeby Ramirez pożegnał się z posadą.
Takie tam gdybanie.
|