Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 22.10.2017, 19:06
Co sądzicie o starciu Malarza z Gonzalezem w pierwszej połowie? I o anulowanym karnym?

Moim zdaniem w obu przypadkach były faule, ale obawiam się, że jestem nieobiektywny (spalonego Carlitosa przy ręce Hlouska też nie widziałem). Uważam, że sędzia ustawił ten mecz i nie dało się go wygrać. Może jak ochłonę, zmienię zdanie.

Komentarz był skrajnie prolegijny i nawet gdy ochłonę, na ten temat zdania nie zmienię.
Odpowiedz cytując