regan napisał(a):

Ja mam wrazenie ze rozmawiam tu z polglowkami nie potrafiacymi czytac ze zrozumieniem. Mowa jest ogolnie o mlodzierzy w ktora 6 lat "inwestujemy". Zostawie to po meczu
|
Dwa pytania:
1. Czy wyniki Wisły od 6 lat poprawiają są coraz lepsze? NIE
2. Czy frekwencja się pogarsza? NIE
Powtórzę to jeszcze raz, Wisła nie gra w pucharach od 6 lat, wiele osób w tym moich znajomych przestało chodzić na mecze, a frekwencja się nie zmniejsza, jest niska, ale się nie zmniejsza. Jakieś efekty to inwestowanie w młodzież przynosi.