Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13388
Stary 22.10.2017, 12:59
regan napisał(a):Wyświetl post
Ja mam wrazenie ze rozmawiam tu z polglowkami nie potrafiacymi czytac ze zrozumieniem. Mowa jest ogolnie o mlodzierzy w ktora 6 lat "inwestujemy". Zostawie to po meczu
Dwa pytania:

1. Czy wyniki Wisły od 6 lat poprawiają są coraz lepsze? NIE
2. Czy frekwencja się pogarsza? NIE

Powtórzę to jeszcze raz, Wisła nie gra w pucharach od 6 lat, wiele osób w tym moich znajomych przestało chodzić na mecze, a frekwencja się nie zmniejsza, jest niska, ale się nie zmniejsza. Jakieś efekty to inwestowanie w młodzież przynosi.
Odpowiedz cytując