Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13386
Stary 22.10.2017, 12:50
Dzieci z domu dziecka na tacy ? Serio? Super, ze ida na mecz z Legia a nie Piastem. Oprawa, klimat, emocje. Takie mecze wspomina sie latami. Moze ktos z tych dzieciakow kiedys bedzie przez 20 lat kupowac karnet na golda ? hmm?
Odpowiedz cytując