regan napisał(a):

Oczywiscie w młodych trzeba inwestować. Tylko należy jeszcze dobrać odpowiednie środki do osiągnięcia celu
Jest jeszcze druga strona medalu. Mlodziez musi sie tez czyms wykazac a nie dostawac wszystko na tacy. O tym tez nalezy pamietac
|
Muszą się wykazać w domu dziecka? Może wysłać 10 latka do pracy?
Dostaja wszystko na tacy.. Chyba naprawdę nie wiesz o czym mówisz