|
Oczywiscie w młodych trzeba inwestować. Tylko należy jeszcze dobrać odpowiednie środki do osiągnięcia celu
Jest jeszcze druga strona medalu. Mlodziez musi sie tez czyms wykazac a nie dostawac wszystko na tacy. O tym tez nalezy pamietac
Ostatnio edytowane przez regan : 22.10.2017 o godz. 11:26.
|