Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13384
Stary 22.10.2017, 11:23
Oczywiscie w młodych trzeba inwestować. Tylko należy jeszcze dobrać odpowiednie środki do osiągnięcia celu

Jest jeszcze druga strona medalu. Mlodziez musi sie tez czyms wykazac a nie dostawac wszystko na tacy. O tym tez nalezy pamietac
Ostatnio edytowane przez regan : 22.10.2017 o godz. 11:26.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując