Ja słyszałem że drugie 400 zasponsorował Marcelo a trzecie 400 Zurawski
Tylko co to ma do tego o czym byla mowa. Nie ważne kto komu cos zasponsorowal. 5 tys rozdanych biletów na taki mecz jest głupotą i tyle. Mozna rozdac 1 tys max 2 a nie 5 tys. Dobrze ze chociaz ponad 1 tys zwrotow bylo i mam nadzieje ze nie byly to w wiekszosci na C
P.s a jak chcemy cos z robic z pompą to za 2 tygodnie przyjezdza Sandecja za 3 Pogon a za 5 tyg Gornik. Wtedy nie nie polecam robić pół środków, tylko powinno się rozdac 15 tys i pochwalic frekwencja 30 tys na tych meczach. Z Marketingowego punktu widzenia jeszcze lepiej brzmi. Tak dokładnie robił Leszek-Amikorz. Rozdal raz 19 tys biletow dzieciom i mogli sie pochwalic 40 tys na jakiejs Arce czy czymś tam. Ale nie słyszalem zeby jakis mistrz biznesu wpadl tam na pomysl rozdac 5 tys na mecz z Legią!
Ale oczywiscie u nas po meczu z Legia konczy sie swiat. Marteing klubu zwija interes. W.S zalozy temat dzien przed meczem a nie tydzien przed jak w chwili obecnej. Wszystkim wszystko nagle zacznie wypadać, odległość dla wszystkich z domu na stadion nagle sie powiekszy. U.W oprawe zrobi dopiero za rok a Fanatycy z C obraza sie na dzialania WSH i Ruch ale na Legie zawieszaja oczywiscie protest
Przemyślcie to