Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 22.10.2017, 09:11
Życzę mu słabego meczu, zejscia po 45 minutach, gwizdów. Nie życze mu złamanej nogi, ani załamania w dluzszej perspektywie. Ma wiedzieć, w Krk jest spalony, przynajmniej w jej polskiej częsci.
Odpowiedz cytując