wiertar napisał(a):

Misiu... Nie chodzi mi o to że 25-26 lat to młodzi perspektywie Tuczno, bo wiadomo że nie, ale o to że się mijasz z prawdą pisząc że Carlitos jest najmłodszy...
25-29 do wiek w którym piłkarz już ma być ukształtowany i brakować mu jedynie może wielkiego doświadczenia., To wiek w którym można na nim zarobić spore pieniądze i miejmy nadzieję tak bedzie
|

? błąd 1 roku jest nieistotny w tej dyskusji - chyba że chcesz bić pianę o nieistotne detale.
Młody zdolny - ma dla mnie jednoznaczne znaczenie i napisałem jak to rozumiem wcześniej (max 21 lat). Jeśli inaczej zdefiniujemy MŁODY - tj piłkarz na którym możemy zarobić jak to piszesz - to tak - takich 29 letnich MŁODYCH możemy całymi kontenerami zwozić z Iberii z niższych lig. Ale przypuszczam że FraMataowi nie o takich MŁODYCH chodziło.
Mnie szkoda czasu na bicie piany
