rokfor napisał(a):

|
i to jest kolejny argument że dla klubu kupno karnetu jest lepsze.
|
Dokladnie. Karnet to szybka kasa dla klubu wieksza stabilnosc budzetu i klub moze rozplanowac wydatki na przyszlosc.
A ci co mowia ze kupuja bilety bo to w sumie wieksza kasa dla klubu pewnie robia to dlatego by sobie zaoszczedzic wybierajac mecze na ktore przyjdą.