Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13378
Stary 21.10.2017, 15:14
rokfor napisał(a):Wyświetl post
i to jest kolejny argument że dla klubu kupno karnetu jest lepsze.
Dokladnie. Karnet to szybka kasa dla klubu wieksza stabilnosc budzetu i klub moze rozplanowac wydatki na przyszlosc.

A ci co mowia ze kupuja bilety bo to w sumie wieksza kasa dla klubu pewnie robia to dlatego by sobie zaoszczedzic wybierajac mecze na ktore przyjdą.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując