|
Ile osób wykupiło karnety wiadomo , ile wynosi średnia frekwencja na meczach wiadomo. Nieobecni nie mają racji. Ostatnim argumentem była póżna pora spotkań. Ok. niech to będzie 1 tys mniej. A gdzie reszta?, ? sieroty poTelefonikowe ?, Nie chce nikogo obrażać ale fakty i iliczby mówią same za siebie.
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
|