Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12450
Stary 21.10.2017, 11:14
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Nie zgadzam się. Tam pojechał typowo zarobić, nie patrząc na komfort życia i nic innego, złoty strzał. Teraz może myśleć nie tylko o finansach, ale choćby o komforcie życia swojej rodziny. W Krakowie z tego co pamiętam było mu bardzo dobrze, dodatkowo zna język. Więc oczywiście jak dostanie ofertę dwa razy większą, z normalnego kraju i ciekawej ligi, to pójdzie tam, ale przy ofercie porównywalnej i powiedzmy 10-20 procent lepszej, wybierze Krakow. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Na pewno warto aby Junco wykonał telefon do jego menagera.

nie zgadzasz sie , ale potwierdzasz to co ja pisze

znowu logika
Odpowiedz cytując