Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12449
Stary 21.10.2017, 11:02
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
nie sądze żeby na jego wymagania odnosnie pensji rzutowało co tam już sobie odłożył, tylko ile mu zaproponują inne kluby
Nie zgadzam się. Tam pojechał typowo zarobić, nie patrząc na komfort życia i nic innego, złoty strzał. Teraz może myśleć nie tylko o finansach, ale choćby o komforcie życia swojej rodziny. W Krakowie z tego co pamiętam było mu bardzo dobrze, dodatkowo zna język. Więc oczywiście jak dostanie ofertę dwa razy większą, z normalnego kraju i ciekawej ligi, to pójdzie tam, ale przy ofercie porównywalnej i powiedzmy 10-20 procent lepszej, wybierze Krakow. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Na pewno warto aby Junco wykonał telefon do jego menagera.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując