Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13371
Stary 21.10.2017, 10:49
Sorreczki, ja karnetowiec od 15 lat albo i dłużej. POLECA Mwygoda komfort i oszczędność. Niezmiennie komiczne są żale pechowców którzy nie mogli,- nie mogą kupić sobie biletów na LEGIĘ. Jak sobie robicie spinkę na jeden dwa max trzy mecze w sezonie to sobie wykupujcie karnet na te właśnie mecze( jeśli to możliwe ) . Powetujcie sobie to na SANDECJI. Karnetowcy chodzą na WISŁĘ , dla tego chodzą i mają swoje miejsca a nie jęczą. Wiślacko pozdrawiam.
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
Odpowiedz cytując