Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12447
Stary 21.10.2017, 10:33
https://twitter.com/TomekSzczygiel/s...69945624354816

Patrząc na to, że prawdopodobnie Arek Głowacki zakończy karierę po sezonie, będziemy potrzebować solidnego środkowego obrońcy. Rysiek jak na naszej standardy, takim zawodnikiem według mnie jest. Jego kontrakt kończy się w grudniu i można byłoby go sprowadzić do nas za "darmo", a umowę podpisać już teraz. Zawsze pokazywał jakieś tam przywiązanie do Wisły, nawet będąc w Chinach na jednym zdjęciu na Instagramie był w spodenkach Wisły. Myślę, że finansowo byłoby na nas go stać, bo swoje zarobił w tym sezonie w Azji. Co wy na to?
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując