|
Nie martwcie się o te bilety, o których to "klub nie informuje". Na stadion codziennie przychodzą osoby, które pytają o bilety, mimo, że ich nie ma i na bieżąco je wykupują. Biletów nie ma a dziś kolejka pod stadionem, zeszły kolejne bilety i jestem pewny, że w ciągu godziny czy dwóch zostaną wyprzedzane. Jaki sens o tym informować, skoro to "schodzi" w moment?
|