picasso napisał(a):

|
był chyba kiedyś wywiad z Surmą (nie jestem pewien czy na pewno wywiad) gdzie coś wspominał,ze w zasadzie to u neigo w domu kibicowało sie parchom.zreszta jego wujek o ile mnie pamięć nie myli był/jest u nich kapelanem.
|
No i brat byl asystentem trenera zydow
