Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12443
Stary 20.10.2017, 18:52
Nie róbcie sobie jaj z Surmą, wujek fan craxy (mniejsza o to), a sam Łukaszek biegał jak szalony pod sektor Wiślaków po bramce w Warszawie.
Zwykły pajac i tyle. ....a i on gra w oldbojach Wisełki?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując