Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5792
Stary 20.10.2017, 17:15
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie to jest główny problem piłki w Polsce. Piłkarze i agenci/managerowie domagają się kasy niewspółmiernej do umiejętności. I udowodnienie tego przez Hiszpańską Armadę zmieni polską piłkę.
Nie chciałbym nikogo obrażać, ani zaczynać wykładu z podstaw ekonomii, ale najprościej rzecz ujmując: nie ma czegoś takiego jak cena obiektywna i cena sprawiedliwa. Gdyby ceny były rzeczywiście za wysokie, to odbiorcy usług świadczonych przez ww. rezygnowaliby z transakcji.

Problemem polskiej piłki może być zatem co najwyżej złe zarządzanie, które prowadzi do nieefektywnego wykorzystania dostępnych klubom środków finansowych. Tu właśnie Wisła przoduje - poszukuje alternatywnych dostawców usług, ponieważ ci na rynku krajowym oferują ceny za wysokie.

Wisła jest więc nie tyle kontrkulturowa, co (w tym aspekcie) zarządzana w sposób ekonomiczny.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując