|
Jakbyście łajzy kupowali bilety na każdy mecz to Wisła miałaby kasę. Więcej strat z pustych krzesełek jest podczas innych meczów niż z 5k biletów dla dzieci. Na tym meczu i tak Wisła zarobi ponad 2x więcej niż zwykle.
Amen.
Powód: literowka
Ostatnio edytowane przez Don Donson : 20.10.2017 o godz. 16:04.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
|