Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13358
Stary 20.10.2017, 15:32
semion napisał(a):Wyświetl post
Problem w tym, że na najbardziej atrakcyjny mecz w sezonie klub, który wciąż broni się przed bankructwem i liczy z każdym groszem rozdaje bilety za darmo.
5 tysięcy biletów, które powinnny być w sprzedaży za min. 50zł = 250 000zł. Z tych pieniędzy klub dobrowolnie zrezygnował. W związku z tym jeśli pojawią się jakieś żebrackie akcje typu "12Bohater" kibice powinni je zbojktować przypominając o tym skandalu.
Za 250 000 możnaby utrzymać przez rok w składzie z 2 zdolnych, młodych Polaków.
To jest jeden z bardziej żenujących postów jakie przeczytałem na tym forum
Odpowiedz cytując