Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13355
Stary 20.10.2017, 14:26
Kurde,

Płacz o te bilety jest tak irytujący i wkurzający że dawałbym bany...

Ślubowanie mlodych Wiślaków, bilety dla szkoł o domów dziecka a tu lamenty..

Nawet jeśli z tych młodych miał pojawić się na Wiślę % to jest super akcja i to na koniec dnia powinno dać lepsze efekty.

Co do Maruderów ja się pytam, co zrobiłeś aby na Wisłę chodziło więcej ludzi? Nie tylko 2 może 3 razy w roku.
Odpowiedz cytując