|
Kurde,
Płacz o te bilety jest tak irytujący i wkurzający że dawałbym bany...
Ślubowanie mlodych Wiślaków, bilety dla szkoł o domów dziecka a tu lamenty..
Nawet jeśli z tych młodych miał pojawić się na Wiślę % to jest super akcja i to na koniec dnia powinno dać lepsze efekty.
Co do Maruderów ja się pytam, co zrobiłeś aby na Wisłę chodziło więcej ludzi? Nie tylko 2 może 3 razy w roku.
|