Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13353
Stary 20.10.2017, 13:57
Skandal. Bojkot. Rozbój. Oszukali nas!

Proponuje wszystkim poszkodowanym zakup biletów na mecz z Sandecją.

Gra przecież ta sama drużyna - Wisła. A jak rozumie bilety chcieli kupić na mecz Wisły, a nie na Legie.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując