Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12439
Stary 20.10.2017, 10:28
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam za to ajwaj o koszulkę - co zawsze było dla mnie nie do końca zrozumiałe - rozumiem, że to są barwy Wisły - ale to zarazem tylko przedmiot.



Rzuć w korpo logo firmy na ziemię i zdeptaj to wylecisz w ciągu 15 minut.
Ja .......ę do czego to dochodzi i to na forum Wisły ....
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując