|
Tak sie sprawdzilo, ze Kiko wrocil do Brozka i Boguskiego bo tak jak szanowne, forumowe grono zauwazylo, wprowadzanie z marszu nieogranych zawodnikow nie ma sensu. Przez to tylko stracilismy kilka punktow i odpadlismy z PP. Przeciez Imaz gral tylko dlatego, ze Malecki jest kontuzjowany. Tak czy siak na ta chwile wszyscy nowi zawodnicy sa juz jakis czas w klubie, trenuja, za nimi przerwa na reprezentacje, graja w sparingach. Na wiosne bedzie pod tym wzgledem jeszcze lepiej, co nie jest jednoznaczne z tym, ze kazdy zawodnik bedzie zawsze w formie.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 19.10.2017 o godz. 20:54.
|